Oferta

Najpierw stawiamy diagnozę, aby dobrać indywidualny tok spotkań i ćwiczeń rehabilitacyjnych. Na podstawie badania stanu pacjęta oraz szczegółowego wywiadu stawiamy diagnozę, która jest podstawą w leczeniu chorego. Program fizjoterapeutyczny będzie realizowany wedle indywidualnych potrzeb i możliwości pacjęta.

Postaramy się Tobie pomóc, z jakimkolwiek bólem czy schorzeniem do nas trafisz. Podejmiemy współpracę nawet w ciężkich przypadkach. Nauczmy Cię jak sobie pomóc i jakie ćwiczenia wykonywać. Zadbamy również o dobór odpowiednich zabiegów i masaży. Zadzwoń pod tel. 533 939 299 i umów się na wizytę, a my przyjedziemy do Ciebie. Dojazd do pacjęta jest bezpłatny na terenie Warszawy. Nie obawiaj się, powrócisz do pełni sił!

W czym pomagamy?

Terapia indywidualna

Zwracamy szczególną uwagę na indywidualne potrzeby klienta. Leczymy urazy poprzez rehabilitację ruchową, która zapewnia szybki powrót do zdrowia.

Masaż leczniczy

Kontuzje i urazy najlepiej leczyć masażem, który jest skuteczny. Wykorzystujemy techniki pozwalające na złagodzenie bólu i poprawę stanu mięśni.

Kinesiotaping

Technika naklejania dynamicznych plastrów pomaga złagodzić ból, a nawet zapobiec kontuzjom w przyszłości. Rewelacyjne efekty szczególnie w bólu pleców.

Rehabilitacja z dojazdem do Twojego domu w Warszawie.

Wizyty domowe to oszczędność Twojego czasu i pieniędzy (dojazd bezpłatny). Zadzwoń tel. 533 939 299 i zamów specjalistę.

Kontakt

Dojedziemy na miejsce
i odwiedzimy Cię w Twoim domu

Tel: 533 939 299
Email: kontakt@fizjoarena.pl

Dlaczego my?

Nasz zespół to wykwalifikowani fizjoterapełci. Wykonujemy naszą pracę z oddaniem i pasją. Lubimy pomagać ludziom, patrzeć jak z wizyty na wiztę mają się coraz lepiej. Dbamy o dobry kontakt z kielntem i miłą atmosferę podczas wykonywanych zabiegów.