O nas

Nasz wykwalifikowany zespół dotrze do Ciebie, gdziekolwiek jesteś. Rehabilitacja Warszawas na miejscu, to dobry wybór dla tych, którzy cenią sobie czas i wygodę. Zobcz, dlaczego warto nam powierzyć swoje schorzenie i ból. Pomożemy Ci!

Kwalifikacje

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem w dziedzinie fizjoterapii. Wykonujemy zabiegi dokładnie i strannie, aby pacjent jak najszybciej powrócił do dobrej formy.

Specjalizacja

Specjalizujemy się głównie w terapiach pourazowych, rehabilitacji w schorzeniach kręgosłupa, wad postawy u dzieci oraz rehabilitacji ortopedycznej.


Nasi eksperci

Nasz wykwalifikowany zespół zajmie się Twoją rwą kulszową, dyskopatią lędźwiową czy łokciem tenisisty. Skuteczna terapia, to zazwyczaj nie jednokrotny zabieg, ale seria zabiegów, które są odpowiednio długie i dokładnie wykonane. Tylko takie podejście gwarantuje wyzdrowienie na długo.

Każdą jednak terapię rozpoczynamy od diagnozy i szczegółowego wywiadu z pecjętem, który mówi co mu dolega, a nasz specjalista wykonuje dodatkowe badania, aby podtawić odpowiednią diagnozę.

image1

Łokieć tenisisty

Nie przeciążaj łokci, nich zawsze mają oparcie na blacie podczas pracy przed komputerem.
image2

Rwa kulszowa

Pamiętaj o rozgrzewce, ciężkie przedmioty przenoś wyprostowany i na ugiętych nogach.
image3

Dyskopatia lędźwiowa

Jak najszybciej rozpocznij leczenie rehabilitacyjne, zamin będzie za późno.

Kontakt

Dojedziemy na miejsce
i odwiedzimy Cię w Twoim domu

Tel: 533 939 299
Email: kontakt@fizjoarena.pl

Dlaczego my?

Nasz zespół to wykwalifikowani fizjoterapełci. Wykonujemy naszą pracę z oddaniem i pasją. Lubimy pomagać ludziom, patrzeć jak z wizyty na wiztę mają się coraz lepiej. Dbamy o dobry kontakt z kielntem i miłą atmosferę podczas wykonywanych zabiegów.